Firma Compotex spaja tkaniny z gumą

Jesteśmy liderem rynku w zakresie obróbki tkanin włókienniczych, dzięki której zapewniamy im adhezję do wszelkich mieszanek gumowych.

Poddajemy tkaniny kąpieli, aby zwiększyć ich adhezję do naturalnej gumy, kauczuku butadienowo-styrenowego (SBR), neoprenu, nitrylu, silikonu i wielu innych elastomerów.

Standardowy asortyment firmy Compotex obejmuje tkaniny nylonowe i poliestrowe po kąpieli rezorcynowo-formaldehydowo-lateksowej (RFL), a także tkaniny aramidowe, poliestrowe, szklane i krzemowe poddane obróbce powodującej ich adhezję do gumy silikonowej.

Produkowane przez nas standardowo tkaniny po kąpieli w RFL wiążą się z naturalną gumą/SBR, gumą chloroprenową (neoprenową) i nitrylową.

Oferujemy także ogniouodparniające kąpiele w RFL, które nadają tkaninie pełne własności ogniochronne. Własności takie mają coraz większe znaczenie, gdyż wymogi w zakresie ogniochronności materiałów są coraz surowsze.

W celu zapewnienia adhezji do gumy silikonowej, poddajemy kąpieli tkaniny szklane, poliestrowe, silikonowe i aramidowe. Wszystkie nasze kąpiele są na bazie wody, stanowiąc świetną alternatywę dla tradycyjnej obróbki przy pomocy rozpuszczalników.

Firma Compotex dysponuje wielofunkcyjnymi urządzeniami do kąpieli, suszenia i obróbki tkanin. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli coś jest potrzebne, być może już to produkujemy!

Świadczymy także usługi na zlecenie.

Oferujemy możliwość wyprodukowania próbnej partii tkaniny o długości ok. 10 metrów, przy minimalnym zamówieniu 100 metrów.

Jako lider w branży, firma Compotex posiada akredytację ISO 9001.

Bardziej szczegółowe informacje na temat asortymentu produktów oferowanych przez firmę Compotex można znaleźć na firmowej witrynie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

[ Kontakt ]